Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ustrzycka Karta Dużej Rodziny

Utworzono dnia 04.10.2017
Czcionka:

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na obszarze gminy Ustrzyki Dolne do włączenia się w realizację Programów „Ustrzycka Karta Dużej Rodziny” oraz „Ogólnopolska Karta Seniora”. Partnerem może zostać każdy podmiot, niezależnie od wielkości i rodzaju prowadzonej działalności. Warunkiem uczestnictwa w Programach jest zapewnienie ulg, zniżek lub innych uprawnień osobom, do których adresowane są niniejsze Programy. 

Korzyści płynące z przystąpienia do Programów:

  • Partnerzy Programu „Ustrzycka Karta Dużej Rodziny” mają prawo posługiwania się logiem Programu. Samorząd zapewnia Partnerom promocję w postaci zamieszczenia na stronach internetowych, tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego i MGOPS w Ustrzykach Dolnych oraz na popularnych portalach społecznościowych informacji o udzielonych zniżkach;
  • Każdy Partner Programu „Ogólnopolska Karta Seniora” otrzymuje certyfikat i naklejkę Programu oraz zostaje wpisany na listę firm honorujących „Ogólnopolską Kartę Seniora” zamieszczoną na stronie internetowej projektu. Partnerzy, którzy skorzystają z Pakietu Extra zostaną dodatkowo objęci comiesięczną reklamą w newsletterze wysyłanym wszystkim posiadaczom Karty, a informacja o przystąpieniu firmy do Programu zostanie zamieszczona na portalu www.glosseniora.pl i na profilu OKS na Facebooku.

Wszyscy Partnerzy poprzez uczestnictwo w w/w Programach mają możliwość zwiększenia swojej rozpoznawalności oraz pozyskania nowej grupy stałych klientów.

Przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do Programu „Ustrzycka Karta Dużej Rodziny”  lub „Ogólnopolska Karta Seniora” prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w zakładce „Sprawy obywatelskie i społeczne”.

 

Kalendarium

Luty 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Biuletyn Informacji Publicznej

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 83

W poprzednim tygodniu: 78

W tym miesiącu: 257

W poprzednim miesiącu: 305

Wszystkich: 10025

kapital.jpg

logo_pup2.jpg